Rolki K2 – jakość i innowacyjność

Znana wszystkim pasjonatom jazdy na rolkach marka K2 Skates od roku 1994 zaskakuje i wyznacz trendy w asortymencie rolek. W swojej ofercie posiadają rolki najwyższej jakość z zastosowaniem wielu innowacyjnych systemów. Marka K2 jest to najbardziej rozpoznawalna i kojarzona z sprzętem z najwyższej półki. Większość wprowadzonych modeli stanowiły punk odniesienie dla wielu innych producentów rolek. Z całą pewnością można stwierdzić, że K2 to jakość i innowacyjność. Wprowadzone technologie przez markę K2 na zawsze odmieniły wygodę jazdy na rolkach.

Dlaczego rolki K2 a nie inne?

Rolki K2 uznawane są za jedne z najlepszych na rynku, a związane jest to m.in. z wprowadzoną technologią miękkiego buta SoftBoot. Jest to specjalna wkładka wewnętrzna, dzięki której zapewniona jest wygoda i stabilność podczas jazdy oraz poczucia komfortu w postaci oddychającego materiału. Efekty uzyskany jest dzięki zastosowaniu specjalne utwierdzanego materiału wykonanego z wysokiej jakości siatki Mesh oraz skóry syntetycznej. Rolki K2 zapewniają odpowiednią stabilizację nogi w stawie skokowym, jednocześnie zapewniając elastyczność buta podczas ruchu nogi. Technologia Softboot przez większość rolkarzy uznawana jest za najwygodniejszą i często jest to czynnik w wyniku, którego klienci decydują się na zakup danego modelu rolek.

Kolejnym innowacyjny pomysłem wprowadzonym w rolkach K2 jest BOA, czyli rewolucyjny system sznurowania, który pozwala na szybkie zawiązanie i odpowiednie dopasowanie buta. System umożliwia w kilka sekund zapięcie buta w łatwy sposób dopasowując do stopy. Dodatkowe korzyści wynikające z zastosowania tego rozwiązania to to, że posiada on dożywotnią gwarancję producenta. Modele rolek K2 które posiadają specjalny system BOA to:

  • Alecix,
  • F.I.T,
  • VO2,
  • VO2-S,
  • Marlee,
  • Raider,
  • Charm,
  • Sk8 Hero.

Kapitalnym ulepszeniem jest również wprowadzony przez markę K2 system wentylacji Vortech, który znaczny sposób poprawia komfort, przed odpowiedni sposób odprowadzenia wilgoci.
Niedawno wprowadzoną nowością jest seria VO2-S, która w odróżnieniu do linii VO2 posiada specjalną płozę z oryginalnym systemem montażu kół. Dzięki specjalnym jednoramiennym płozą został osiągnięty spektakularny efekt w wyglądzie.

W ofercie firmy K2 dostępne są rolki regulowane dziecięce, rolki rekreacyjne oraz rolki fitnessowe. Również pasjonaci i profesjonaliści znajdą modele dla siebie m.in. rolki do jazdy agresywnej i szybkiej. Marka K2 zapewnia nie tylko szeroki wybór rolek, ale także ochraniacze, kaski do rolek, kółka, łożyska oraz inne akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *